Şişli / İstanbul
+90 533 525 71 02

Greenbox Stüdyo

Youbox Studio

Greenbox Stüdyo

Stüdyomuz ; “ YOUBOX “ ı Özellikle günümüzde son derece popüler olan youtuber videoları , eğitim videoları ve profesyonel ürün/hizmet tanıtım  fotoğraf ve video çekimleri için  tercih edebilirsiniz.  Fotoğraf ve video çekimleriniz için güvenle tercih edebileceğiniz bir ortam sunan stüdyomuz, ürün ve hizmetlerin tanıtılması amacıyla gerçekleştirilen fotoğraf ve video çekimlerinde, katalog çekimlerinizde rahatlıkla kullanılabilir. Fotoğraf  ve video prodüksiyonları için özel hazırlanmış butik stüdyomuzu rezervasyon yaparak saatlik, günlük, haftalık veya aylık olarak kiralayabilirsiniz. Stüdyomuzu aynı anda tek bir ekibe kiralayarak; size özel bir çalışma ortamı sunuyoruz.

Işık, ses, kamera, montaj hizmetlerimizden teknik ekip ve ekipman ile de  ayrıca faydalanabilirsiniz. 

Stüdyomuz greenbox stüdyo + beyaz sonsuz fon ve mobilyalı stüdyo alanı olarak iki kısımdan oluşmaktadır. 
 
Ayrıca mekanımız; 
Ofis mutfağı,
Dinlenme odası,
Giyinme + makyaj odası ( ütümasası + askı/dolap ) ,
WC+Duş ( çamaşır makinası ) ,
Kapalı balkon + mini arkabahçemizle bir ev ofis konforunda olup; temiz düzenli sıcak ortamıyla sizlere hizmet vermek üzere hazırlanmıştır.

Mobilyalı stüdyomuzdaki mobilyaları isteğinize göre kullanabilirsiniz. Nişantaşı Topağacı’ndaki stüdyomuz ; oldukça merkezi konumda olup, hemen yanında ücretli kapalı otopark da mevcuttur.

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin